Де виступатиме гурт «Океан Ельзи»?

5030b9e1695a99b1618a19a1137efac9

Серед усіх українських зірок шоу-бізнесу найвідомішим можна назвати Святослава Вакарчука, якого знають не тільки в країнах СНД, а й по всьому світу. Він один з небагатьох дає концерти у США, Канаді, Німеччині і при цьому завжди збирає повні зали. А в Україні тури «Океану Ельзи» чекають в кожному місті, бо музиканти дійсно вміють «запалити» натовп і зробити свою виставу максимально ефектною. Тож одразу після появи розкладу слід придбати собі квитки, щоб зайняти найкращі місця.

Як проходять концертні заходи?

Сайт Хмельницького повідомляє, що концертний тур гурту у минулому році зібрав неймовірну кількість глядачів. Він проходив під відкритим небом, тож жителі багатоповерхівок мали нагоду безкоштовно подивитися за виступом улюблених співаків. Акустика така, що чути пісні було на пів міста, тож залишалося лишень зайняти балкони і дивитися на сцену. Але хмельничани не просто вирішили безкоштовно побувати на концерті, а й зробили для улюбленого гурту банер, який розвісили прямо напроти сцени.

Гурт «Океан Ельзи» відомий тим, що завжди намагається охопити максимальну кількість міст під час свого туру. Вони виступають не лише в обласних центрах, а й у багатьох великих населених пунктах. І дуже приємно, що під час формування ціни на квитки враховується середніх достаток у певному регіоні. Наприклад, у Києві квитки будуть найдорожчі, бо люди мають змогу добре заробляти. А от у невеликих містах ціни будуть значно нижче, щоб люди могли спокійно прийти на концерт.

На разі у гурту розписаний тур до середини червня, тож вже можна замовляти собі квитки. Стартують музиканти у Канаді, після чого перемістяться до США і далі поїдуть по Європі, а лише потім прийде черга України. Та про квитки треба подбати вже зараз, щоб гарантувати собі прохід на концерт у своєму місті.

Автор:

IronRat

Обсудить

 

Здесь вы можете написать отзыв

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля

Внимание: все отзывы проходят модерацию.

 Фото-галерея


Вчера, 23-го июня, звезды культовой фэнтезийной саги «Игра ...

Не все женщины, по тем или иным причинам, могут самостоятельно ...

Многие спортсмены, отнюдь, не могут похвастаться безупречной ...

Любви покорны не только все возрасты, но также для влюбленных ...

Звезды шоу-бизнеса, по роду своей деятельности, постоянно ...

беременные звезды