Де замовити послугу з реставрації ванни?

Стара ванна? Чи знаєте, що робити? Потрібна реставрація ванн. Значить, варто відвідати сайт компанії Lux vanna https://luxvanna.com.ua/. Вона займається професійним, насамперед технологічно найсучаснішим ремонтом ванн:

  • чавунних;
  • сталевих;
  • акрилових;
  • квариловые;
  • керамічних.

Спеціалісти компанії працюють у Києві та Луцьку.

Забудьте про застарілі, тонкі і дуже токсичні покриття

Покриття, яке наносять фахівці компанії, екологічне, товще навіть у тридцять разів, так що забудьте про бризки на ванні.

Близько 30% замовлень реставрація ванн Київ виконуються за рекомендацією задоволених клієнтів. Якщо вас цікавить професійна послуга з ремонту ванни, варто звернутися в компанію Lux vanna.

Професійний ремонт ванни – це непростий процес, який складається із багатьох факторів. Тому слід розуміти, що це комплексна послуга. Фахівці наносять покриття із рідкого акрилу. Це покриття використовують і цінують у всьому світі.

Як відбувається реставрація ванної кімнати?

Ремонт ванни виконується вдома у замовника та займає в середньому 3-4 години. Якщо у вас вбудована ванна (кахель, плитка), то розбирати їх не потрібно, потрібен лише доступ до сифона. Технологія не зменшує простір всередині ванни. Також виключена поява плісняви ​​під покриттям, оскільки між покриттям та ванною немає зазору. Навіть пошкоджена ванна для фахівців не проблема. Після ремонту до ванни не прилипає бруд, тому що покриття гідрофобне та для його очищення достатньо губки, змоченої у засобі для миття посуду. Від цього виграє і ваш бюджет (не потрібно купувати дорогу хімію) та шкіра рук.

Основа з чавуну, сталі або заліза є міцним каркасом для нового акрилового покриття. Результатом роботи спеціалістів компанії реставрація ванн Луцьк стане нова металоакрилова ванна із терміном служби 12-15 років.

Перевагами є:

  1. Простота та висока швидкість роботи.
  2. Стійкість нанесеного шару.
  3. Повна відсутність неприємних запахів, шуму, пилу та бруду.
  4. Можливість відновити колишню якість ванни без відключення центрального водопостачання та каналізації, досягши відмінного результату.

Ваше нове покриття стійке до засобів для чищення, вологості, стирання та корозії. Завдяки еластичній структурі воно стійке до пошкоджень. Крім того, покриття має приємний блиск, а різноманітність кольорів полегшує вибір кольору до оформлення ванної кімнати. Адже ванна не обов’язково має бути просто білою! Це також дуже цікава пропозиція, оскільки дозволяє реалізувати фантазії замовника.

Автор:

IronRat

Обсудить

 

Здесь вы можете написать отзыв

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля

Внимание: все отзывы проходят модерацию.

 Фото-галерея


Алексей Фомин — композитор нового поколения. В его произведениях ...

Вчера, 23-го июня, звезды культовой фэнтезийной саги «Игра ...

Не все женщины, по тем или иным причинам, могут самостоятельно ...

Многие спортсмены, отнюдь, не могут похвастаться безупречной ...

Любви покорны не только все возрасты, но также для влюбленных ...

беременные звезды