Ксенiя Собчак обирає тихе сiмейне життя.

Ксения Собчак-фото 2014

Ксения Собчак-фото 2014

Свiтська левиця знову шокувала публiку, знявшись у фiльмi в еротичних сценах. Така вихiдка не збентежила iї чоловiка, вiн взагалi вважає Ксенiю великим драматичним талантом.

Чоловік Ксенії Собчак ще не бачив фільму, проте режисери попереджають, що він був знятий ще до весілля і бізнесменові немає про що переживати. Чоловік відгукується про Ксенію як про ідеальну дружину. Про їх весілля не знав ніхто, всі друзі були в шоці. Собчак таємно розписалася з актором і режисером Максимом Віторганом.

Вся країна стежила за особистим життям Ксенії і Максима. Весілля було дуже скромним, статус відрізняли тільки lux-mebli.net/g1130799-lzhka і дорогі наряди.

Пара доклала багато зусиль, щоб зберегти своє весілля в таємниці. Коли Ксенія і Максим дізналися, що інформація про їх дату весілля і заява в ЗАГС просочилася в жовту пресу – вони змінили ЗАГС за кілька днів до дати, приклавши багато фінансових зусиль. Ксенія приховувала весілля навіть від кращої подруги, а усі запрошені гості думали, що йдуть на прем’єру фільму, а не на весілля.

Першою версією швидкого шлюбу Собчак і Віторгана була такою, що Ксенія вагітна. Вона й сама не раз говорила, що не потребує шлюбу, а весілля потрібно виключно людям, які хочуть народжувати дітей. Однак прийшов час розуміння, Ксенії зробили пропозицію в класичному стилі і вона погодилася.

Міф про вагітність Собчак швидко був розвінчаний, коли йшли місяці після весілля, а заповітного живота так і не з’явилося. Наступна версія шлюбу знаменитостей була такою: Собчак вийшла заміж для галочки, а Віторган одружився через її грошi. Парі доводиться часто чути таку версію і просто пропускати її мимо вух.

У Максима і Ксенії багато спільних рис, вони в один рік втратили одного зі своїх батьків, Максим матір, а Ксенія батька. Ксенія знаходить безліч подібностей Максима зі своїм батьком, а Максим бачить риси своєї мами в дружині.

Метки текущей записи:

Автор:

IronRat

Обсудить

 

Здесь вы можете написать отзыв

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля

Внимание: все отзывы проходят модерацию.

 Фото-галерея


Вчера, 23-го июня, звезды культовой фэнтезийной саги «Игра ...

Не все женщины, по тем или иным причинам, могут самостоятельно ...

Многие спортсмены, отнюдь, не могут похвастаться безупречной ...

Любви покорны не только все возрасты, но также для влюбленных ...

Звезды шоу-бизнеса, по роду своей деятельности, постоянно ...

беременные звезды