Визначні люди Івано-Франківська

UA3OE4680A

Історичне місто Івано-Франківськ –саме велике серед міст Прикарпаття. Більшість знають його, як значне військове укріплення в часи Богдана Хмельницького. Але, мало кому відомо, що Івано-Франківськ багатий на видатних сучасників, які і сьогодні його прославляють своїми творами, піснями та спортивними досягненнями. Нобелівська лауреатка з літератури за 2015 рік –Світлана Алексієвич родом із нашого міста. Її батьки були сільськими вчителями, та жили дуже скромно. Письменниця й досі пам”ятає запах родинної домівки та безкрайні українські долини, свою лагідну бабусю, та запашний селянський хліб, який вона власноруч пекла.

Видатний прозаїк, перекладач та есеїст Юрій Андрухович досі проживає в Івано-Франківську, його творче життя стало первинним засновником мистецької еліти нашого прекрасного міста. Він, один з найперших, почав формувати зацікавленість західних видавництв та інформаційних агенцій до української літератури сучасного періоду. Творчі роботи Андруховича перекладаються у всьому світі. Західні критики вважають цю видатну людину самим яскравим і неординарним зразком та символом постмодернізму. Роман Андруховича «Перверзія» читають навіть у Польщі, Німеччині та Італії.

Всі хлопці Івано-Франківська, мабуть, мріють бути такими ж сильними та сміливими, як їх легендарний земляк Василь Вірастюк, який прославив не тільки своє рідне місто, а також нашу країну, бо у 20004 році став найсильнішою людиною світу та виборов собі цей титул. Всі його нагороди неможливо перечислити, бо їх дуже багато: шосте місто у силовому змаганні «Арнольд класік», чемпіон світу з силового екстриму IFSA, що проводимся у Південній Кореї та ще багато цікавих призів, кубків та нагород. Так що, нашим громадянам є ким пишатися, а малечі є на кого рівнятися у цьому складному та різноманітному світі.

Автор:

IronRat

Обсудить

 

Здесь вы можете написать отзыв

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля

Внимание: все отзывы проходят модерацию.

 Фото-галерея


Вчера, 23-го июня, звезды культовой фэнтезийной саги «Игра ...

Не все женщины, по тем или иным причинам, могут самостоятельно ...

Многие спортсмены, отнюдь, не могут похвастаться безупречной ...

Любви покорны не только все возрасты, но также для влюбленных ...

Звезды шоу-бизнеса, по роду своей деятельности, постоянно ...

беременные звезды