Російські зірки ухиляються від сплати податків

Всім відомо, що західні зірки не прагнуть приховати свої доходи, та вважають абсолютно нормальним підбивати підсумки заробленому наприкінці року. Інформація надається як податковим органам, так і всім бажаючим: фанатам, журналістам. Можна сказати, що така фінансова відкритість має місце через чітко врегульовану роботу податкової системи. Кожна відома людина знає: якщо її піймають на ухилянні від сплати податків, то ніякий зірковий статус не допоможе врятуватися від арешту або ж величезного штрафу.

Російські зірки, навпаки, звикли робити з себе бідніших, ніж вони є насправді. Це пов`язано, насамперед, із способом заробітків: гастролі та турне по території колишнього СРСР не приносять достатніх гонорарів, тож зірки заробляють гроші виступами на корпоративах, весіллях та днях народження. Ця інформація рідко виноситься на широкий загал, бо сприяє зниженню популярності зірки, та дає зрозуміти, що її доходи не такі вже й малі. От і розказують зірки, що Бентлі в них – позичений у друзів, живуть вони у звичайних квартирах, а будинки беруть в кредит.

Звичайно, врятуватися від несправедливих санкцій податкової цілком можливо: оскарження податкових повідомлень- рішень МИСЕЧКО допоможе встановити справедливість та не сплачувати зайві кошти. Це стосується як зіркових платників податків, так і звичайних пересічних громадян. Відстоювати свої законні права необхідно, адже держава і так отримує велику частину прибутку кожного.

Насправді, вітчизняні зірки не настільки вже багаті, як всі звикли думати. Просто отримані з концертів кошти вони примножують завдяки вмілому менеджменту: вкладають в ресторани, кафе, салони краси та нерухомість. Це насправді працює, але ж більша частина зіркового капіталу отримана саме шляхом інвестицій, а не власних заробітків.

Автор:

IronRatОбсудить

 

Здесь вы можете написать отзыв

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля

Внимание: все отзывы проходят модерацию.

  

Фото-галерея


Известная российская актриса и телеведущая, обворожительная ...

Новый романтический комедийный фильм «Про любовь. Только ...

Известная российская исполнительница, художница и поэтесса, ...

Скандальный телепроект «Дом-2» многие девушки и молодые ...

Известная российская теннисистка, бывшая первая ракетка ...

беременные звезды 2017

Еще новости

dialog